a

Türkiye’de hızla gelişen Seramik fayans sektörüne, meslek ahlakı çerçevesinde, saygın deneyimiyle birleştirdiği sıra dışı çözümler sunmakta. Sektörün daha kurumsal hareket etmesi ve sektörde sunulan çözümlerin çıtasının yükseltilmesinin gerektiğini savunan ancak uygun Fayans ustası işçilik fiyatlama, doğru Tasarım ve dürüst bir iletişimle kaliteli bir hizmet verilebileceğime inanmaktayım..

+ 05071158658

http://www.istanbulseramikustasi.net/
İstanbul Fayans Seramik Döşeme Ustası

Son Yazılar

Follow Us On Instagram

Hafta içi-Hergün 08:00 - 20:00

7/24 Hizmet Veriyoruz

+ 0507 115 86 58

Bizimle İletişime Geçin

Tüm Fayans işlerine

Garantili Hizmet

Bizi Takip Edin

Hizmet Talep Edin

Seramik Ustası

seramik ustası

Seramik Ustası

En iyi Seramik Ustası Seramikçi

Seramik Ustası olarak 1989 yılından bu yana 27 yıllık tecrübemizle Seramik uyguluyoruz. Hizmetimizi güvenilir ve profesyonel kadromuzla siz müşterilerimize tek elden Zemin seramikleri Döşeme ile tüm istanbul geneline 7/24 ulaştırıyoruz.

Seramikçi ustaları olarak hizmetimizi 20 yılı geçkin zamandır bir çok mekan için seramik döşeme ustaları ihtiyacına cevap vermiş bulunmaktayız. Özellikle iyi bir seramik döşeme nasıl yapılır ? Bilincine sahip en sağlam zemin seramik uygulamaları ile tercih edilen banyo, mutfak, teras, antre, işyeri yer seramik modelleri en iyi tasarımlarına imza atmış bulunmaktayız.

Seramikçiler

Biz istanbulda seramikçiler olarak ihtiyac duyguğunuzda döşeme yapmadan mekanı keşif yapıyoruz. Önce siz müşterilerin telap ve isteklerini dinleyerek isteklerinize cevap vermek için tecrübemizle gereken seramik yenileme için en düzgün ve yeni sistem tevsviye sistemli ( kamalı) ince derzli kombinasyonu sağlayarak sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan seramik tadilatı yapıyorum.

istanbul seramik tadilat, seramikleri yenileme, seramikçi usta, istanbul seramik ustaları, en iyi seramik döşeme, seramik firmaları, en iyi seramik markası, seramik için hangi yapıştırma harcı almalıyım, hangi renk seramik , hangi seramik daha kaliteli, ucuz seramik nerden bulurum, uygun seramik çeşitleri  için bize ulaşıp detaylı bilği alabilirsiniz.

Gelin ve hayatınızı değiştirecek süreçte size en şık banyo tasarımları ile konfor, teknoloji, modernizm banyolar daha yasanılır mekan oluşturmanızı sağlayalım. Banyo fayans, seramik ile konfor duygusu uyandıran tasarım öncülüğünden kaynaklanan ve tüm zevke ve yasam şeklinize uygun sizleri mutlu olmaya teşvik eden alternatifli ev dekorasyonu ile şık seramikli banyolar yaratın bizimle.

“Amacımız müşteri memnuniyeti niyetimiz helal kazanç.”

 Seramik  ustaları ihtiyaclarına, banyo, teras, bahçe, restorant, cafeterya vs ıslak zemin döşemeleri için  en uygun işçilik maliyeti ile yönlendirme yapmadan hizmet talep edebilirsiniz. Tecrübemizle en iyi işçiliği sunmak için teknoıloji gelişimi ile tevsiye klips sistemi kullanarak kaliteli modern mekanlar oluşturuyoruz. 
 

Yer Seramik Döşeme İşleri Seramik Ustası Seramikci

seramik ustası

Seramik Ustası Tecrübe ve kaliteli işçiliğe dayalı seramik tadilatı, seramik modelleri döşeme konusunda seramikci olarak burdayım.

Seramikci ekibimiz sizlere kazandığı tecrübeli ile, sertifikalı olarak, zeminlerde en iyi işçilikle sizlerin yasam alanlarında uzun yıllar kullanacağınız zemin oluşturuyoruz. Oluşan tüm problemleri çözerek uygun maliyetle  daha iyi hizmet sunmak için hizmet alabilirsiniz.

 

 istanbul seramik fayans ustası

Seramik Ustası, seramik döşeme, seramik işleri

Seramik işleri tecrübe ve deneyim gerektirir. Günümüzde değişen seramik modelleri tadilat ve dekorasyon için çeşitli ebat ve renklerle mekanlara görsel açıdan değer versede bunun en büyük etkeni uygulamadır. Seramik ustaları artık çalışma sistemi değişkenlikleri ile uzun yıllar kullanacağınız sağlamlık gerektiren işçilik istiyor. Aynı zamanda işçilik ücreti ve seramik tadilat maliyeti önem kazanmakta. Size yardımcı olmak için bize ulaşın. • Uygun Maliyet ve Seramik Yenileme için Keşif Talebi

  Seramik Ekipleri, mevcut planlama sürecini gözden geçirmek, planlama altyapısındaki boşlukları belirlemek ve analitik olarak taleblerinizi ve arz değişkenliğini anlamak için çabalar en yüksek kaliteli işçilik sunmak için keşif yapıp maliyet çıkarırız. Seramik döşeme konusunda sizleri bilğilendiririz.

 • Sertifikalı ve Tecrübeli Seramik Ustası Tercih Edin:

  Uzun yıllara dayanan seramik ustası tecrübemle kurumsal ve özel bir çok seramik sektörü projelere hizmet veren seramik  döşemeleri ustası olarak istanbul genelinde ihtiyacınız doğrultusunda mesleğe atıldığım ilk günden beri siz müşterilerimizin oluşan her türlü problemlerine çözüm sunmak ve oldukça çok olan seramik döşeme hizmeti talebinize 25 yıllık tecrübemle hizmet ulaştırmak için sizlere yakınım.

 • Mükemmel Seramik Döşeme İşçiliği İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz:

  Şimdi tam istediğiniz seramik  Ustası aradığınızda kaliteli işçilik ve düşüm maliyetle uygulama yaptırmak istersiniz.Biz ise ruhunuza hitap eden beğenerek aldığınız seramik modellerini mekanınıza uygun derecesi ile sizlerin fikir düşüncesi doğrultusunda düzgün ve temiz döşeme işlemi ile sizleri belki tadilat gerektiren ,belki eski seramikleri yenileme işlemi için sizlere kalıcı ve güven veren istanbul seramikci ustaları olarak hayat kalitenizin yasam alanında değerli olması için tercih sebebi olmak istiyorum.
Seramikci Ustaları ve işçilik fiyatları

25 yıldır”seramikci  ustası” alanındaki en yenilikçi ürünleri kaliteli şekilde uygulamam temel hedefim. Yıllardır yaptığım her projede esas müşterilerimi;banyo, mutfak, zemin döşeme projelerinin kişiye özel yasam alanında kullanım için son tadilatları, değişimleri olarak sorunsuz kullanmasını sağlamak. Deneyimli yenilikçi, yaratıcı ve vizyon’el özelliklerimizle istanbul seramik ustası temeli olan kaliteli işçilik, müşteri memnuniyeti doğrultusunda en yeni seramik modellerini başarıyla uygulamaya devam etmek.

İşinizi sahiplenip işimiz bilirken,sözlüğümüzde “hayır olmaz” kelimesi yer almaz .”deneriz, iyi fikir” diyerek sizin fikirlerinizede saygıyla yaklaşırız. Her fikir bir tecrübedir.


Neler Yaparız

Sizlere daha iyi en yeni seramik  döşeme fikirlerimizle her zaman fark yaratır. Bastan sona kadar tüm tadilat, dekorasyon işlerinizi projelendirip uzun yıllara dayanan temiz kullanım sağlamanız için hizmet veririz.

seramik ustalığımız dile kolay 25 yılı geride bıraktık.Geçmişe baktığımızda bir çok banyo seramik döşeme, zemin kaplama, en yeni çıkan her renk, çeşit seramiklerin modelleri dekorasyon alanında başarılı olduk. Yine her gecen gün değişken ve gelişen seramik çeşitlerinin takipçisi olarak sizlere daha yasanılır mekanlar ihtiyaç duyduğunuzda bir alo kadar yakın olmak için bu platformda hizmet için hazırız.

Seramik Uygulamalarımız

 • Banyo mutfak seramik döşemeleri
 • seramik firmaları en yeni modelleri uygulama
 • Seramik Tadilat, tamirat, dekorasyon
 • Yeni tasarımlar mimari proje Seramik uygulama
 • Maximum ebatlı italyan Seramik kaplamaları
 • Teras Seramik Yenileme işleri
 • Ahşap görünümlü seramik döşemeleri

En iyi Seramik Yer ve Duvar Kaplama Ustasının Sahip Olması Gereken Asgari Düzeydeki Temel ve Mesleki Özellikleri

 • Seramik kaplama çeşitlerini ve özelliklerini bilir , kullanım yerine göre seçim yapar
 • Seramik karoların kaplama yapılacağı ideal yüzeyleri bilir ve yüzeyi hazırlar
 • Seramik yer duvar karolarını döşemeden önce temiz ve berrak su konmuş kap içerisinde hava kabarcığı çıkışı bitimine kadar bekletir daha sonra sudan çıkarırt dik bi şekilde duvara yaslar suyun çekilmesini bekler sudan arındırır
 • Seramik duvar karolarını döşemeden önce duvar ölçüsünde yatay terazısinde mastar bağlar
 • İklim koşullarına ve kaplama yüzeyini emicilik durumuna göre yüzeyi  nemlendirip astarlar
 • Kaplama hazır olan duvar ve zemini seramik karoları yapıştırma harcının üzerine istenilen formda döşer tokmakla iyce sıkıştırır
 • Kaplama işlemi bittikten sonra derz boşluklarını ve seramik yzüeylerini harc artığından ve tozdan iyce temizler
 • seramik karo döşemesini yatayda ve düzeyde terazisinde ve mastarında dişsiz ve peçsiz yapar
 • Su giderlerinin olduğu noktalara eğimi verir
 • Boyalı alçılı sıvasız eski kaplama gaz beton gibi yüzeyler üzerine nasıl seramik kaplanacağını bilir
 • Islak zeminlerde gerekli izalasyon işlemlerini uygular
 • Yapıştırma harcına kireç katılmayacağını derz malzemesi olarak sert alçı ve beyaz çimento kullanılmayacağını bilir
 • Kaplamada pano bordur ,modul, dekor vs sekilli seramik karo kullanılcaksa nereye konacağını bilir
 • Kaplama kullanılacak seramik malzemelerinin fiziksel kimsyasal mekanik özelliklerini bilir
 • Sınırlı ve sınırsız seramik malzemesinin kullanım alanını bilir
 • Seramik derz dolgu malzemelerinin özleliklerini çeşitlerini ve kullanım yerini zamanını bilir

f,fa,fay,faya,fayan,fayans,b,ba,ban,bany,banyo, yer seramikleri, seramik tasarımı, seramik modelleri, seramik döşeme

seramik döşeme, seramik döşeme işçilği fiyatları, seramik döşeme modelleri, seramik döşeme teknik detayı, seramik döşeme teknikleri, seramik döşeme aparatları, seramik döşeme işçilik fiyatları, seramik döşeme metrekare fiyatları, seramik döşeme kaplaması, seramik döşemesi

seramik döşeme ustası Banyo seramik Tadilatı | Banyo Seramik Ustası  Seramikçiler

Banyolar günümüzde yasam alanımızda önemli mekan halindedir. Banyo güne başladığımız ve günün yorgunluğunu attığımız  ve bununla kalmayıp bir çok kişisel giyenme, makyaj, bakım ve eskisi gibi sadece banyo yapma alanından çıkmışır.

Banyo tadilatı yapmak ve banyo seramikleri yenileme işlemine kara verdiğinizde sizlere tecrübemizle en şık banyo seramik döşeme yapıyoruz. Banyo tadilat dekorasyonu maddiyat içersede en yeni banyo seramik modelleri tecrübe gerektiren ve özen isteyen ve sağlamlık gerektiren bir mekandır.

Banyo seramikleri için en iyi seramik firmaları artık üst düzey üretim yapmakta buda kaliteli banyo seramik ustası ile uyum içinde döşenmiş olması şıklığın simgesidir.

Ataşehir Banyo Tadilatı ve Ev Dekorasyonu | Daire İç Dekorasyon

seramik döşeme aletleri, seramik döşeme aşamaları nasıl, seramik döşeme ustası arayanlar, seramik döşeme el aletleri, vitra seramik döşeme aparatı, avrupa yakası’nda seramik döşeme, seramik döşeme birim fiyat, seramik döşeme banyo yeri, banyo seramik döşeme modelleri, balkon seramik döşeme, bahçe seramik döşeme, banyo yerine seramik döşeme, balkona seramik döşeme, mutfak cam mozaik seramik döşeme, seramik döşeme yer dekorları, seramik döşeme dekorasyonu, seramik yer döşeme desenleri, derzsiz seramik döşeme yapılırmı, diagonal çapraz  seramik döşeme, duvara seramik döşeme nasıl yapılır, dikdörtgen seramik döşeme

duvar seramik döşeme ustaları

f,fa,fay,faya,fayan,fayans,b,ba,ban,bany,banyo, yer seramikleri, seramik tasarımı, seramik modelleri, seramik döşeme

seramik ev döşemeleri, endüstriyel seramik döşemesi, seramik döşeme fiyatları istanbul, seramik döşeme fiyatları 2018, seramik yer döşeme fiyatları, seramik döşeme m2 fiyatı, seramik döşeme m2 fiyat, seramik döşeme m2 fiyatları, seramik döşeme görselleri, granit seramik döşeme şekilleri, teras granit seramik döşeme, seramik döşemeya başlama hesabı, seramik döşemede işçilik hataları, seramik yer döşemeleri hakkında bilgi, havuz seramik döşemesi, duvara harçlı seramik döşeme, hızlı seramik döşeme, seramik döşeme işlemi, seramik döşemede uyulması gereken incelikleri, seramik döşeme kaliteli işçilik, seramik döşeme tamir işleri, çatlak ve kırık seramik döşeme işi, seramik döşeme eğitim kursu, seramik döşeme zemin kaplaması, seramik döşeme kalınlığı ne kadar olur, seramik döşemeye başlamadan önceki kuralları, seramik döşeme kaplama fikirleri, seramik döşeme kaplaması yapılması, seramik döşeme kaplama malzemeleri, seramik döşeme lazerli, lazerle seramik döşeme, seramik döşeme malzemeleri nelerdir, seramik döşeme makinası, seramik döşeme makinaları, seramik döşeme, seramik döşeme tekniği nedir, seramik döşeme nasıl yapılır, seramik döşemenin püf noktaları, seramik yer döşemesi nedir, seramikleri parke döşeme, seramik üzerine parke döşeme sağlıklımı, pratik seramik döşeme sistemi, seramik doseme sekilleri, seramik döşeme sistemleri, seramik döşeme sanatı, seramik döşeme tevsiye takozu, seramik döşeme yer taşları, seramik döşeme önemli  takımları, fayans ve seramik döşeme tekniği, tuvalet seramik döşeme, tuvalet seramik döşeme modelleri, teras seramik döşeme, seramik döşeme uygulaması, seramik döşeme ustalığı, seramik döşeme usta ekibi, seramik döşeme videoları, vitra seramik döşeme

seramik döşeme yapımı

seramik yer döşemesi, Tesviye sistemi seramik döşeme, seramik yer döşemesi nasıl yapılır, kütahya seramik yer döşeme, ege seramik yer döşeme, seramik zemin döşeme, seramik zemin döşemeleri, kütahya seramik zemin döşeme, 30×60 seramik döşeme şekilleri, 60×120 seramik döşeme, 120×240 porselen seramik uygulamaBanyo mutfak teras zemin seramik döşemeleri ustası

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

istanbul seramik ustası
istanbul seramik fayans sinterflex ustası

istanbul fayans Seramik Ustası, Porselen yer duvar seramikleri, aquanit duş karosu uygulama, 60 x 120 cm seramikler, banyo seramik fayans tamirleri, tesviye sistemli seramik döşemeler, 120 x 240 kütahya seramik modelleri, Teras seramikleri, Derzsiz seramik döşeme, mutfak seramik tadilatı için burdayım..

1 Comment
 • Aysu Alg dedi ki:

  İnternetten bulup tuvalet yer ve duvar seramik döşeme işimizi yaptı Yaşar bey. Teşekkür ediyoruz kendisine çok temiz ve titiz çalıştığı için. Çok güzel oldu. Elinize sağlık.

Cevap Yazın