a

Türkiye’de hızla gelişen Seramik fayans sektörüne, meslek ahlakı çerçevesinde, saygın deneyimiyle birleştirdiği sıra dışı çözümler sunmakta. Sektörün daha kurumsal hareket etmesi ve sektörde sunulan çözümlerin çıtasının yükseltilmesinin gerektiğini savunan ancak uygun Fayans ustası işçilik fiyatlama, doğru Tasarım ve dürüst bir iletişimle kaliteli bir hizmet verilebileceğime inanmaktayım..

+ 05071158658

http://www.istanbulseramikustasi.net/
İstanbul Fayans Seramik Döşeme Ustası

Son Yazılar

Follow Us On Instagram

Hafta içi-Hergün 08:00 - 20:00

7/24 Hizmet Veriyoruz

+ 0507 115 86 58

Bizimle İletişime Geçin

Tüm Fayans işlerine

Garantili Hizmet

Bizi Takip Edin

Hizmet Talep Edin

Lea Ceramiche Ustası

Lea Ceramiche ustası

Lea Ceramiche Ustası

Lea Ceramiche Ustası olarak;  yılların tecrübesi, deneyim ile mimari projeler için üretilen ve boyutlarda sınır tanıyanların tek tercih edeceği seramiktir. Modern mekan banyo duvarları, işyeri zeminleri projelerinizi kaliteye dayalı profesyonel kaplama temiz ve titiz çalışma ilkesi ile çözüm ortağı uygulama hizmeti ulaştırıyorum.
Seramik Sektörüne Yenilik İnce, Hafif, Esnek 

Lea Ceramiche 1500 x 3000 x 6 mm kalınlığında porselen levha olarak mimari tasarımların vazgeçilmez dekorasyon sektörüne modern bir yenilikle teknoloji fikirlerine hayal edilecek imkan sağlıyor. Lea Ceramiche Porselen Seramik Sadece 6 mm kalınlığında mevcut olan bedenlere ve renkleri geniş, çok yönlü ve çok fonksiyonlu sayesinde, Lea Ceramiche zeminler ve duvarlar için mükemmel bir çözümdür. Her zaman doğru uzlaşmaz ilham bulmak amacıyla koleksiyonları dokusal etkileri çok zengin bir çeşitlilik sunmaktadır.

fiandre ustası

Dış Mekan ve İç Mekan Lea Ceramiche Ustası 

Duvar kaplamaları, ara duvar, restorasyon, iç mimari dekorasyon alanında, dış cephe kaplama, yalıtımlı paneller ve tünellerde tercih edilen Lea Ceramiche büyük çapta dayanıklılık ve minumum derecede ağırlığı ile tüm mekanlar için uygun uygulaması yapılan porselen levhadır.

Lea Ceramiche’nin ürün yelpazesini, yalnızca 3mm kalınlıktan kaynaklanan olağanüstü hafiflik nedeniyle plak boyutlarında (300cm x 100cm) lamine porselen levhalarla tamamlayan bir çözümdür. Geleneksel üretim sürecinde devrim yaratan laminasyon ve porselen sıkıştırma teknolojisinin bir sonucudur ve sonuç olarak tamamen yeni, dirençli, hafif, esnek, esnek ve çok yönlü bir ürün elde edilmektedir.

Slimtech, modern binalarda dahili ve geniş dış alanlar için modern planlama için en güncel ihtiyaçları tam olarak karşılar. Kurulumu ve düzeltmesi kolaydır, herhangi bir diğer materyalden daha iyidir, yenilenme problemleri, estetik sonuçlar ve toplam maliyet ile birleşmiştir.modern mekanların Lea Ceramiche  Döşeme Ekibi

Lea Ceramiche modern mekanların en uzun,en ince, en hafif olma özelliği ile tüm mimari projelerin kaplama malzemesini profesyonel anlamda fıandre ustası olarak sizelere çok yakınız

Bizlere ulaştığınızda Lea Ceramiche ustası ile ilğili talep edeceğiniz güvenilirlik, sertifikalı olması memnuniyetle birlikte sizlere sunacağımız ekonomik işçilik fiyatı ile kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacak. Çünkü ! işimizi sadakatle severek benimseyerek önce görsel olarak kendimiz beğeneceğimiz biçimde kaliteli Fiandre uygulaması yapıyoruz.Lea Ceramiche Döşeme Ustası

Lea Ceramiche Yeni ve heyecan verici bir porselen teknoloji seramiği. Olağanüstü boyutlar, minimum kalınlık 1/4 “kalınlıkta, küvet, duş, duvarlar, zeminler, tezgah üstleri için kullanılabilir. Minimum harç hatları, kolay temizlenebilir, mermer döşeme yerine özel bir bakım veya bakım gerektirmez. Mermerle karşılaştırıldığında olağandışı fiyatlandırma.

Bilinen ve parlatılmış yüzeyler Mevcut seramik kaplamaların çoğunun üzerine uygulanır. Sinterflex ile aynı boyutlarda olup sadece 6 mm kalınlığında olması değişken yanı.

Lea Ceramiche uygulama Alanları

  • Banyo Yer Duvar kaplaması
  • Dış mekan kaplamaları
  • Avm zemin döşemeleri
  • Tüm mobilya kaplamaları
  • Mutfak tezgahı uygulamasosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

istanbul seramik ustası
istanbul seramik fayans sinterflex ustası

istanbul fayans Seramik Ustası, Porselen yer duvar seramikleri, aquanit duş karosu uygulama, 60 x 120 cm seramikler, banyo seramik fayans tamirleri, tesviye sistemli seramik döşemeler, 120 x 240 kütahya seramik modelleri, Teras seramikleri, Derzsiz seramik döşeme, mutfak seramik tadilatı için burdayım..

Yorum Yok

Cevap Yazın