a

Türkiye’de hızla gelişen Seramik fayans sektörüne, meslek ahlakı çerçevesinde, saygın deneyimiyle birleştirdiği sıra dışı çözümler sunmakta. Sektörün daha kurumsal hareket etmesi ve sektörde sunulan çözümlerin çıtasının yükseltilmesinin gerektiğini savunan ancak uygun Fayans ustası işçilik fiyatlama, doğru Tasarım ve dürüst bir iletişimle kaliteli bir hizmet verilebileceğime inanmaktayım..

+ 05071158658

http://www.istanbulseramikustasi.net/
İstanbul Fayans Seramik Döşeme Ustası

Son Yazılar

Follow Us On Instagram

Hafta içi-Hergün 08:00 - 20:00

7/24 Hizmet Veriyoruz

+ 0507 115 86 58

Bizimle İletişime Geçin

Tüm Fayans işlerine

Garantili Hizmet

Bizi Takip Edin

Hizmet Talep Edin

Tecrübemiz

İstanbul Banyo Fayans Seramik Ustası, Tadilat, Dekorasyon işleri için profesyonel çözüm ve kaliteli işçilik hizmetleri için vardır. 25 yıldır tüm özel, kurumsal, fayans firmaları ve seramik markaları uygulama işlerinde güven ve müşteri memnuniyeti sağlamak.

Fayans seramik modellerinin tüm alanında döşeme ve uygulama staretejilerine yön vermek, banyo yenileme, tadilat için tüm müşterilerimiz ile güçlü bir bağ kurarak fayans ustası ve fayanscı sektöründe ilk akla gelen olmak. En iyi seramik ve fayans markaları üretimleri en yeni banyo mutfak modelleri döşeme hizmeti vermektedir.

Müşteri istek ve taleplerine yönelik fayans ustaları ihtiyaclarını giderirken günümüz teknoloji koşulları temel alan ileriye dönük daha kulanım sağlamak için yer duvar seramik modellerini uygulama ihtiyaclarını giderir.

En son teknoloji ile  kamalı tevsiye sistemli seramik döşeme yaparak tecrübe ve birikimlerimi işimize katmayı mümkün kılarız.

Kaliteli işçilik ve en iyi fayans döşeme teknikleri ile en iyi yapıştırıcı kullanarak emeğinin karşılığını tüm detaylarda modern mekanlar oluşturmak için çalışır.

Yaşar Bal tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlama, tadilat, dekorasyon, banyo, mutfak yenileme becerisine güvenerek; seramik ustası arayan müşterilerimize problem değil çözümler sunmaktadır.

İstanbul fayans ustası tadilat firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini, yılların tecrübesini ve deneyiminin getirdiği özgüveni, dekorasyon bilgisi, kalite ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliği tüm fayans seramik modelleri ve banyo tadilat işlerine yansıtmaktadır.

Fayans Seramik döşeme ve tadilat, dekorasyon trendini sürekli daha iyiye eleştiren Yasar bal tüm seramik fayans firmaları banyo, mutfak, yer, duvar en son modeller


 • Parke görünümlü yer seramikleri
 • 120 x 240 porselen seramikler
 • Aquanit Duş karosu
 • kalesinterflex
 • 60 x 120 yer duvar karosu
 • 120 x 240 kütahya seramik serileri
 • kale seramik banyo modelleri
 • vitra duvar fayansları
 • büyük ebatlı yer duvar seramik
 • Granitifiandre italyan seramik
 • Lea Ceramiche italyan porselen seramik

tüm bu ve daha birçok çeşitleri her projede kaliteli işçilikle uygulamak. Diğer piyasadaki fayans ustaları söktöründe gözle görünür fark yaratmaktayız.

İstek ve görüş temel alan yaklaşımlar ile hep ileriye tüm projeleri taclandırrak sizlerin mutluluğuna yasam alanınızda mutluluk katmak için hizmet ulaştırırız.

Yorum Yok

Maalesef, yorum formu şu anda kapalıdır